labmet@labmet.cz       +420 541 238 137

 

Volejte 8:00 až 16:00 hod

 

Ozveme se vám do 24 hod.
O nás  |  Kontakt

Nově adresa pro zasílání a vyzvedávání měřidel na Štěpánkova 6, 644 00 Brno (vchod z boku budovy). Sídlo firmy zůstává nezměněno.

Parní sterilizátory (autoklávy)

Autoklávy jsou přístroje používané pro parní sterilizaci různorodých materiálů nebo i kapalin. Parní sterilizátor využijete v mnoha odvětvích – zdravotnictví, farmacii, chemickém a potravinářském průmyslu. Zkrátka všude, kde se pracuje v laboratoři. Námi nabízené autoklávy jsou dodávány firmou Tuttnauer, zaručujeme totiž, že parní sterilizátory této značky jsou vysoce kvalitní a lehce ovladatelné. 

Jak vybírat?

Při výběru autoklávu se zamyslete nad třemi aspekty, dle kterých si přístroj zvolíte. Za prvé, jak velký má sterilizátor být. Přístroje se od sebe liší kapacitou udávanou v litrech. Za druhé zvažte, jak budete autokláv plnit. To lze buď shora (vertikální provedení) anebo ze předu (horizontální provedení). A za třetí, co v přístroji chcete konkrétně sterilizovat (např. balené či nebalené nástroje, sklo, plast, kapaliny)? Jedná se o třetí nejdůležitější aspekt, který je při výběru autoklávu často opomíjen. Námi uvedené řady autoklávů začínají na jednoduchých modelech se základními funkcemi (řada M/MK), pokud potřebujete sofistikovanější sterilizátor, podívejte se na další řady.