labmet@labmet.cz       +420 541 238 137

 

Volejte 8:00 až 16:00 hod

 

Ozveme se vám do 24 hod.
O nás  |  Kontakt

POZOR PŘI ZASÍLÁNÍ MĚŘIDEL
Prosíme zákazníky, aby pro zasílání měřidel ke kalibraci, využívali pokud možno jakoukoliv přepravní službu mimo české pošty. Při využití ČP může dojít k prodloužení doby kalibrace a vrácení měřidel nebo ve vyjímečných případech i vrácení zásilky ČP zpět bez kalibrace. ČP balíky do ruky nedoručuje vždy na naši firmu a o uložení zásilky na poště nejsme vždy informováni.

Parní sterilizátory (autoklávy)

Autoklávy jsou přístroje používané pro parní sterilizaci různorodých materiálů nebo i kapalin. Parní sterilizátor využijete v mnoha odvětvích – zdravotnictví, farmacii, chemickém a potravinářském průmyslu. Zkrátka všude, kde se pracuje v laboratoři. Námi nabízené autoklávy jsou dodávány firmou Tuttnauer, zaručujeme totiž, že parní sterilizátory této značky jsou vysoce kvalitní a lehce ovladatelné. 

Jak vybírat?

Při výběru autoklávu se zamyslete nad třemi aspekty, dle kterých si přístroj zvolíte. Za prvé, jak velký má sterilizátor být. Přístroje se od sebe liší kapacitou udávanou v litrech. Za druhé zvažte, jak budete autokláv plnit. To lze buď shora (vertikální provedení) anebo ze předu (horizontální provedení). A za třetí, co v přístroji chcete konkrétně sterilizovat (např. balené či nebalené nástroje, sklo, plast, kapaliny)? Jedná se o třetí nejdůležitější aspekt, který je při výběru autoklávu často opomíjen. Námi uvedené řady autoklávů začínají na jednoduchých modelech se základními funkcemi (řada M/MK), pokud potřebujete sofistikovanější sterilizátor, podívejte se na další řady.