labmet@labmet.cz       +420 541 238 137

 

Volejte 8:00 až 16:00 hod

 

Ozveme se vám do 24 hod.
O nás  |  Kontakt

POZOR PŘI ZASÍLÁNÍ MĚŘIDEL
Prosíme zákazníky, aby pro zasílání měřidel ke kalibraci, využívali pokud možno jakoukoliv přepravní službu mimo české pošty. Při využití ČP může dojít k prodloužení doby kalibrace a vrácení měřidel nebo ve vyjímečných případech i vrácení zásilky ČP zpět bez kalibrace. ČP balíky do ruky nedoručuje vždy na naši firmu a o uložení zásilky na poště nejsme vždy informováni.

pH-metry, konduktometry, oxi-metry

V naší nabídce naleznete ty nejlepší přístroje na měření PH, vodivosti roztoků a procent kyslíku. Nabízíme PH metry jak od společnosti Greisinger, které se vyznačují svou jednoduchostí, přesností a rychlostí, tak i od výrobce WTW, které jsou již profesionálnějšími přístroji.

Přístroje značky WTW jsou k dispozici jak v přenosném provedení, vhodném pro měření v terénu, tak i ve stolní variantě. Dále nabízíme konduktometry a oxi-metry od společnosti WTW. Opět jsou v přenosném či stolním provedení. Stolní varianta disponuje multifunkčním displejem a možností připojení přístroje k PC nebo externí tiskárně. Vy si tak můžete vaše data z měření ukládat nebo ihned tisknout.