labmet@labmet.cz       +420 541 238 137

 

Volejte 8:00 až 16:00 hod

 

Ozveme se vám do 24 hod.
O nás  |  Kontakt

Nově adresa pro zasílání a vyzvedávání měřidel na Štěpánkova 6, 644 00 Brno (vchod z boku budovy). Sídlo firmy zůstává nezměněno.

O nás

Vážení přátelé, vážení zákazníci,

dovolte nám seznámit Vás touto krátkou formou s naší firmou, která je svým zákazníkům známa především prodejem a servisem laboratorní techniky se zaměřením na renomované zahraniční výrobce laboratorní techniky. Pro přístroje, které nabízíme, máme záruční a pozáruční servis zajištěn buď našimi vyškolenými pracovníky nebo osvědčenými autorizovanými firmami. Katalog zahrnuje základní nabídku laboratorní přístrojové techniky. Možnosti modifikací přístrojů a přídavného vybavení Vám v případě konkrétního zájmu sdělíme na Vaši poptávku. Pokud v katalogu nenaleznete tu Vaši optimální variantu, nechte si vypracovat individuální nabídku našimi pracovníky.

Další významnou činností naší firmy je kalibrace a validace nejen přístrojů a pomůcek v laboratořích, ale i celých provozů a výrobních linek v různých odvětvích, zejména v potravinářském, zpracovatelském a farmaceutickém průmyslu. Rovněž se zabýváme validacemi a měřením teplotních map. Naše kalibrační laboratoře jsou akreditovány národním akreditačním orgánem ČIA a splňují tudíž všechny parametry kvality a jakosti, které jsou v tomto oboru požadované.

Dovolujeme si Vám touto stručnou formou nabídnout navázání a prohloubení spolupráce při zajištění bezproblémového chodu Vaší laboratoře, provozu, zdravotnického zařízení a podobně.
Při Vašem zájmu se prosím s důvěrou obraťte na naše pracovníky. Ti jsou připraveni reagovat na Váš požadavek. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a věříme, že náš katalog spolu s nabídkou našich služeb Vám ji alespoň trochu usnadní.


Kolektiv firmy LAB-MET s.r.o.