labmet@labmet.cz       +420 541 238 137

 

Volejte 8:00 až 16:00 hod

 

Ozveme se vám do 24 hod.
O nás  |  Kontakt

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci preferujeme příjem a výdej zakázek pomocí balíků u přepravních služeb. Děkujeme za pochopení.

Bezdrátové monitorovací systémy

Nabízíme bezdrátové monitorovací systémy COMET, EBI 25 a Testo Saveris. Záznamníky jsou určeny ke sledování a záznamu teploty a vlhkosti, u vybraných typů i tlaku nebo hodnoty CO2. V případě překročení nastavených hodnot indikují alarmový stav akusticky nebo vizuálně, některé typy umožňují též zasílání sms zpráv s upozorněním. Prostřednictvím internetu se lze k naměřeným hodnotám dostat kdykoli a odkudkoli. Bezdrátové snímače Comet provozované v síti Sigfox provádí měření každou minutu. Naměřené hodnoty se zobrazí na displeji a v nastaveném intervalu od 10 minut až do 24 hodin jsou data zasílána do datového cloudového úložiště.

Bezdrátové monitorovací systémy najdou využití v laboratořích, při přepravě zboží náchylného na změnu teplot, ve výrobních prostorech či skladech, v datových centrech a serverovnách, v potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu apod.